BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 17177110
nr 1717 7110
Takarmatur
PH5. Diameter: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:04:12
400 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr